Léčebné využití pyramidální energie

Léčebné využití pyramidální energie

Energie, která se okolo pyramidy a v pyramidě akumuluje, není člověku, zvířatům ani rostlinám škodlivá, naopak posiluje vitalitu a imunitu všech živých organismů. Pokusy po celém světě dokazují léčivé účinky pyramid. Pyramidální energie působí komplexně, proto je s úspěchem použitelná na celou škálu zdravotních problémů.

V pyramidě se léčí neurózy, revmatické bolesti a migrény, vedou se poúrazové rehabilitace a reguluje se látková výměna. Léčivé účinky pyramid se odrážejí i v povzbuzení činnosti jednotlivých orgánů a žláz s vnitřní sekrecí. Jejich hlavním úkolem je regulace procesů probíhajících v organismu, proto pobyt v pyramidě může například zvyšovat nebo snižovat krevní tlak anebo zvyšovat nebo snižovat tvorbu žaludečních šťáv, v závislosti od potřeb konkrétní osoby.

Při pobytu v pyramidě se rychleji hojí rány, pohmožděniny a krevní výrony. Podpůrný účinek pyramidy se projevuje i při závažnějších zdravotních problémech, při kterých pyramida urychluje a zmírňuje průběh onemocnění. Pyramidální energie také ničí bakterie, parazity a plísně, zvyšuje obranyschopnost organismu a působí revitalizačně.

Pyramida příznivě působí na zdravý spánek. Pyramida dodává sílu a energii. Pomocí pravidelných návštěv v pyramidě se člověk stává vitálnějším a má pocit, že jeho tělo je v souladu s jemnými kosmickými vibracemi. Předpokládá se, že častějším pobytem v pyramidě se zpomaluje proces stárnutí a regeneruje se živá hmota.